Kapsule a kozmetika

Afrodiziaká sú špeciálne prípravky, ktoré sa využívajú pre zvýšenie sexuálnej túžby u mužov aj u žien. Ide o prípravky vo forme kvapiek, kapsúl alebo intímnych gélov či sprejov, ktoré prispejú k väčšiemu sexuálnemu vzrušenie, zvýšia libido a vzbudia záujem o sex u oboch partnerov. U nás v e-shope sme pre vás pripravili afrodiziakálne produkty s unikátnym zložením, ktoré rozhodne odporúčame vyskúšať.

Ženy pre zvýšenie sexuálnej túžby ocenia kapsule Femm Passion libido caps. s prírodnými extraktmi a L-arginínom. Doplnky stravy pre vnútorné užívanie SexUp a Femm Passion obdržali certifikát Zdravotnej bezpečnosti od Štátneho zdravotného ústavu.

Dermatologicky testovaná kozmetika LovelyLovers vo forme intímnych sprejov a lubrikačných gélov je skvelou voľbou pre partnerov, túžiacich po väčšom vzrušení alebo po ľahšom dosiahnutí vrcholu.

Všetky afrodiziaká máme skladom - rýchle a diskrétne zaslanie!

 
 • Radiť podľa:
 • 3 položiek celkom

Stránka 1/1

 • FEMM PASSION LIBIDO CAPS. 60KAPSÚL
  Unikátny produkt pre ženy obsahujúce látky s kladným vplyvom na zvýšenie libida, hormonálna rovnováha, ľahšie dosiahnutie orgazmu, intímne zdravie ženy, frigiditu a ďalšie ...
  Dostupnosť:Skladom
  Kód:52
 • intimne zdravie menopauzaNovinka
  Unikátny produkt zostavený špeciálne pre ženy, ktoré chcú podporiť svoju sexualitu, fyzické a psychické zdravie a alebo chcú zmierniť nepriaznivé príznaky spojené s menopauzou.
  Dostupnosť:Skladom
  Kód:68
 • maca fresh manNovinka
  Unikátny produkt zostavený špeciálne pre mužov, ktorí chcú zvýšiť svoj sexuálny výkon, mať silnejšiu erekciu, plodnosť, dodať svojmu telu energiu a urobiť niečo pre svoje intímne, psychické i fyzické zdravie a pohodu.
  Dostupnosť:Skladom
  Kód:74