Vážení zákazníci, Dovoľujeme si Vás informovať, ŽE EXPEDÍCIA A DORUČOVANIE ZÁSIELOK PREBIEHA BEZ ZMENY! ZÁSIELKY BY MALI byť doručované do 1-3 pracovných dní. ODPORÚČAME ZVOLIŤ platby pomocou platobnej karty, prípadne paypal, alebo bankovým prevodom, nakoľko platba v hotovosti nemusí byť vzhľadom k súčasným opatreniam všade akceptovateľná. ĎALEJ vás prosíme uprednostniť pri voľbe doručenie kuriérom (pred poštovým doručením) uvedomujeme si zodpovednosť a snažíme sa tak predchádzať zbytočným komplikáciám. DRŽTE SA, vždy v najťažších dobách je LÁSKA tým najsilnejším domovom, z ktorého sa po odoznení ťažkých chvíľ nádherne vylieta za novými možnosťami.

Kapsule a kozmetika

Afrodiziaká sú špeciálne prípravky, ktoré sa využívajú pre zvýšenie sexuálnej túžby u mužov aj u žien. Ide o prípravky vo forme kvapiek, kapsúl alebo intímnych gélov či sprejov, ktoré prispejú k väčšiemu sexuálnemu vzrušenie, zvýšia libido a vzbudia záujem o sex u oboch partnerov. U nás v e-shope sme pre vás pripravili afrodiziakálne produkty s unikátnym zložením, ktoré rozhodne odporúčame vyskúšať.

Ženy pre zvýšenie sexuálnej túžby ocenia kapsule Femm Passion libido caps. s prírodnými extraktmi a L-arginínom. Doplnky stravy pre vnútorné užívanie SexUp a Femm Passion obdržali certifikát Zdravotnej bezpečnosti od Štátneho zdravotného ústavu.

Dermatologicky testovaná kozmetika LovelyLovers vo forme intímnych sprejov a lubrikačných gélov je skvelou voľbou pre partnerov, túžiacich po väčšom vzrušení alebo po ľahšom dosiahnutí vrcholu.

Všetky afrodiziaká máme skladom - rýchle a diskrétne zaslanie!

 
 • Radiť podľa:
 • 3 položiek celkom

Stránka 1/1

 • FEMM PASSION LIBIDO CAPS. 60KAPSÚL
  Unikátny produkt pre ženy obsahujúce látky s kladným vplyvom na zvýšenie libida, hormonálna rovnováha, ľahšie dosiahnutie orgazmu, intímne zdravie ženy, frigiditu a ďalšie ...
  Dostupnosť:Skladom
  Kód:52
 • maca fresh manNovinka
  Unikátny produkt zostavený špeciálne pre mužov, ktorí chcú zvýšiť svoj sexuálny výkon, mať silnejšiu erekciu, plodnosť, dodať svojmu telu energiu a urobiť niečo pre svoje intímne, psychické i fyzické zdravie a pohodu.
  Dostupnosť:Skladom
  Kód:74
 • Afrodiziakálne sviečky 3 druhy (prémiový balíček)Novinka
  Unikátne afrodiziakálne vonné sviečky z rady Magnetifico - power of pheromones,  Jasmine Romance z rady Magnetifico - power of pheromones, vonná sviečka Sweet Strawberries z rady Magnetifico - power of pheromones a špeciálna vonná...
  Dostupnosť:Skladom
  Kód:68
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.