Vážení zákazníci, Dovoľujeme si Vás informovať, ŽE EXPEDÍCIA A DORUČOVANIE ZÁSIELOK PREBIEHA BEZ ZMENY! ZÁSIELKY BY MALI byť doručované do 1-3 pracovných dní. ODPORÚČAME ZVOLIŤ platby pomocou platobnej karty, prípadne paypal, alebo bankovým prevodom, nakoľko platba v hotovosti nemusí byť vzhľadom k súčasným opatreniam všade akceptovateľná. ĎALEJ vás prosíme uprednostniť pri voľbe doručenie kuriérom (pred poštovým doručením) uvedomujeme si zodpovednosť a snažíme sa tak predchádzať zbytočným komplikáciám. DRŽTE SA, vždy v najťažších dobách je LÁSKA tým najsilnejším domovom, z ktorého sa po odoznení ťažkých chvíľ nádherne vylieta za novými možnosťami.

Tekuté afrodiziaka

Afrodiziaké sú špeciálne prípravky, ktoré sa využívajú pre zvýšenie sexuálnej túžby u mužov aj u žien. Ide o prípravky vo forme kvapiek, kapsúl alebo intímnych gélov či sprejov, ktoré prispejú k väčšiemu sexuálnemu vzrušeniu, zvýšia libido a vzbudia záujem o sex u oboch partnerov. U nás v e-shope sme pre vás pripravili afrodiziakálne produkty s unikátnym zložením, ktoré rozhodne odporúčame vyskúšať.

Doplnok stravy SexUP Aphrodisiac predstavuje účinný komplex prospešných látok . Obsahuje napríklad L-arginín, výťažky maca, muira puama alebo vitamín C. Tieto látky podporujú sexualitu, prispievajú k duševnej pohode a potláčajú únavu. Unikátnym doplnkom stravy je tiež Sex Elixir tzv. Španielske mušky. Obidva prípravky sú k dostaniu v tekutej forme, vhodné pre oboch partnerov.

Všetky afrodiziaká máme skladom - rýchle a diskrétne zaslanie!

 
  • Radiť podľa:
  • 7 položiek celkom

Stránka 1/1

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.