Akcia

AFRODIZIAKUM PRE MUŽOV I ŽENY SEX ELIXIR 15ML

49
  • 1 z 2

Klasické afrodiziakum pre mužov aj ženy. Tzv. španielskej mušky v tekutej forme. Stačí pár kvapiek a zahoríte túžbou. Tekuté afrodiziakum pre mužov aj ženy.


  • Skladom
€29
Kategória: Tekuté afrodiziaka
 

STAČÍ PÁR KVAPIEK A PARTNER/PARTNERKA ZAHORÍ TÚŽBOU

Afrodiziakum Vám pomôže zvýšit rozkoš a prežitok so sexu a urobiť z neho nezabudnuteľný zážitok.

AKO POUŽÍVAŤ AFRODIZIAKUM SEX ELIXIR

1 fľaštička má obsah 15ml. Doporučené dávkovanie je 5-7 kvapiek (1ml) cca 30 minut pred sexuálnou aktivitou rozpustiť pod jazykom alebo zmiešať s colou, džúsom alebo vodou. Vďaka tekutej forme sa afrodiziakum veľmi rýchlo a účinne vstrebe do vášho organizmu.

REFERENCIE OD ZÁKAZNÍKOV

Tak som to vyskúšal a tá moja, ako vždycky nechce tak teraz chcela dvakrát po sebe :-) je to fajn!  Pavol, 23rokov

vyskúšal som to v bare na jednu babu, čo ju už chcem dlho dostať, dal som jej to do džúsu a potom stačilo mať chvíľu intímne narážky a spala v ten večer u mňa :-) tak dúfam, že nabudúce to s ňou už pôjde i bez Sex Elixíru.  Peter

Tak som to vyskúšal sám na sebe a fakt som začal byť za chvíľu strašne nadržaný, tak teraz ešte zohnať  neakú slečnu, na ktorej to vyskúšam ... Nepodpísaný

Napíšte nám i svoje skúsenosti na info(zavináč)intimnenakupy.sk. Boli vybrané náhodné referencie, individuálne výsledky sa môžu líšiť. Záleží na celkovom psychickom a fyzickom stave človeka a jeho metabolizme.

BEZPEČNÝ A PREVERENÝ

Afrodiziakum Sex Elixir je bezpečný doplnok stravy, ktorý je riadne notifikovaný na Ministerstve Zdravotníctva SR. Dajte pozor na konkurenčné prípravky, ktoré často nemajú žiadne schválenie a môžu byť nebezpečné pre vaše zdravie.

ZLOŽENIE SEX ELIXIR

Afrodiziakum Sex Elixir je založený na osvedčenej receptúre.

Zloženie na 3 ml

L-Arginin 40,5 mg,

Vitamín C (kyselina askorbová) 15 mg 18,75% DDD (doporučenej dennej dávky), voda