LOVELY LOVERS TIGHTUP GEL INNOVATIVE FORMULA 150ML

61

Intímny lubrikant pre ľahšie dosiahnutie orgazmu, efekt zúženia vagíny, spevnenie a zlepšenie pružnosti pošvy, zvýšenie libida, a väčšiu rozkoš pri sexe od značky LovelyLovers.


 • Skladom
€28
Kategória: Tekuté afrodiziaka
 

INTIM GÉL LOVELYLOVERS TIGHTUP S EFEKTOM SPEVNENIA A ZLEPŠENIA PRUŽNOSTI VAGÍNY, ĽAHŠIE DOSIAHNUTIE ORGAZMU

Intímny lubrikačný gél, unikátny v celej Európe, vytvorený preto, aby zvýšil kvalitu sexuálneho života žien. Vďaka obsahu aktívnych zložiek (oi. Vilín, arginín a gaštan) sťahuje pošvové steny a robí ich elastickejšie. " Panenský efekt" zvyšuje zážitok tak žien, ako aj mužov a uľahčuje dosiahnutie orgazmu žien vďaka intenzívnej stimulácii. Klzký zvlhčujúci gél je vyrobený na vodnej báze, vďaka tomu nezanecháva škvrny. Je optimálne klzký, tým predchádza vzniku odrenín a podráždeniu. Ideálne v prípade problému so zníženým zvlhčením intímnych miest.

PRE KOHO JE TIGHTUP GÉL URČENÝ?

TightUP Gél je vytvorený pre všetky ženy. Môžeme však vymedziť 3 typy žien, ktoré budú s jeho účinkami najspokojnejšie:

 • ženy vyžadujúce väčšie vzrušenie - ktoré potrebujú silnú stimuláciu
 • ženy majúce problém s dosiahnutím vrcholu - vďaka silnejšej stimulácii pošvy a klitorisu uľahčuje dosiahnutie orgazmu
 • ženy po pôrode - ktorých pošvové steny zostali po tehotenstve roztiahnuté alebo pošvové svaly vplyvom času ochabli

Dôležité je tiež potešenie mužov, ktorí partnerkám poskytnú výnimočný zážitok. Preto je toto jeden z najčastejšie zakúpených výrobkov z celej rady Lovely Lovers.

ČO MÔŽETE VĎAKA TIGHTUP GELU ZÍSKAŤ?

 • "panenský efekt" vďaka stiahnutiu pošvových stien - doba pôsobenia cca 30 min.
 • vyššia pružnosť pošvových stien
 • intenzívnejšie vnímanie sexuálnych podnetov
 • silnejší orgazmus (a dokonca niekoľkonásobný)
 • silnejšie prekrvenie intímnych partií
 • lepšie prirodzené zvlhčenie
 • mierne zahrieva
 • zlepšenie kvality sexuálneho života

Ak si vyberiete exkluzívnu sériu Lovely Lovers, máte istotu, že výrobok:

 • má unikátne a vyskúšané zloženie vypracované najlepšími technológmi
 • je dermatologicky testovaný a zdravotne nezávadný
 • je účinný
 • vyrobený podľa farmaceutického štandardu GMP (ang. Good Manufacturing Practice), ktorý zaručuje úplnú kontrolu nad kvalitou a pôvodom surovín
 • overený stovkami spokojných klientov

PREČO TIGHTUP INNOVATIVE FORMULA POMÁHA STIAHNUŤ POŠVOVÉ STENY?

V TightUP Gel sú obsiahnuté vysoko kvalitné aktívne zložky ktoré pôsobia po celej dĺžke pošvy (zároveň tiež na malé aj veľké pysky). Procesy toto riadiace sú výnimočne zložité, preto boli za účelom dosiahnutia optimálnej účinnosti TightUp Gelu použité 3 aktívne zložky v najvyššej dávke na trhu. Zloženie viď nižšie.

AKO PÔSOBÍ VÝŤAŽOK Z VILÍNU (HAMAMELIS VIRGINIANA)?

Vďaka obsahu trieslovín (elagotaniny a hamamelitany) a flavonoidov sa používa pri výrobe balzamov a krémov určených na masáže spevňujúcich telo. Veľmi urýchľuje proces regenerácie pokožky - účinne ju omladzuje, pôsobí ako lifting. Povzbudzuje granuláciu pokožky. Obsiahnuté saponíny liečia: pôsobia protizápalovo, antibakteriálne, antimykoticky a antivírusovo. Vďaka všetkým uvedeným prednostiam je vilín jednou z najdôležitejších aktívnych zložiek intímneho gélu TightUP a výrazne zvyšuje kvalitu sexuálneho života žien.

AKO PÔSOBÍ ARGININ?

Arginín je v receptúre TightUP Gél použitý preto, aby zvýšil sexuálny zážitok a spokojnosť zo silnejšieho orgazmu žien a jeho ľahšieho dosiahnutia. L-arginín je aminokyselina regulujúca krvný tlak. Vďaka svojim vlastnostiam stimuluje mikrocirkuláciu (zvyšuje prietok krvi v cievach v intímnych partiách) a zosilňuje účinok ostatných aktívnych látok. L-arginín zvyšuje produkciu a podmieňuje syntézu oxidu dusného - neurotransmiteru kľúčového pre správnu fyziológiu orgazmu žien i mužov. Správna syntéza NO zvyšuje citlivosť na sexuálnu stimuláciu.

AKO PÔSOBÍ VÝŤAŽOK Z GAŠTANOV (AESCULUS HIPPOCASTANUM EXTRACT)?

Táto liečivá rastlina je známa a využívaná v lekárstve po celom svete už od pradávna. Obsahuje flavonoidy (rutein, astragalin, quercetin, izoquercetin), triesloviny, kyselinu fenolovú, kumarínové látky, triesloviny a saponíny (aeskulin), ktoré revitalizujú kožné bunky. Rastlina sa vyznačuje protizápalovými, antibakteriálnymi, protihemoragickými účinkami. Pri poruchách krvného obehu.

LUBRIKANT NA BÁZE VODY

TightUP GEL je intímny prípravok vytvorený na vodnej báze, vďaka čomu je úplne bezpečný a nevyvoláva podráždenie. Navyše nezanecháva škvrny a môže byť použitý zároveň s prezervatívom a erotickými doplnkami.

Ako gél používať

POUŽITIE: Otočiť pumpičku na "OPEN". Naniesť požadované množstvo gélu na intímne partie. Toto sa môže niekoľkokrát opakovať. Gél môže byť použitý s prezervatívom alebo erotickými pomôckami. Pred prvým použitím naniesť malé množstvo na vnútro predlaktia. V prípade podráždenia nepoužívať.

POZOR: Pre optimálny výsledok sa odporúča vmasírovať ďalšiu dávku do pyskov ohanbia, napr. Počas predohry a alebo počas sexuálneho aktu.

LOVELY LOVERS - VÁŠNIVÁ LÁSKA ...

Značka Lovely Lovers je výsledkom spolupráce špecialistov z celej Európy. Technológovia si dali za cieľ vytvoriť unikátne a účinné zloženie za prijateľnú cenu. Vďaka tomu vznikla rada intímnej kozmetiky pre náročných klientov, pre ktorých je dôležitá tá najvyššia kvalita intímneho života. Všetky produkty sú dermatologicky testované, vyrobené podľa farmaceutických noriem GMP (ang. Good Manufacturing Practice). Najvyššie štandardy kontroly kvality a pôvodu surovín užívateľom zaručujú najvyššiu kvalitu produktu a účinnosť potvrdenú testami a skúsenosťami spokojných klientov.