Prírodné afrodiziaka

 

AFRODIZIAKA S PrÍRODNýMI VÝŤAŽKami PODPOria VAŠu SEXUÁLNu TúžbU


Afrodiziakálne účinky prírodních extraktov sú známe už od staroveku. Vtedy sa však ako afrodiziaka užívali aj rôzne jedovaté rastliny alebo ich korene. Dnes sa tieto účinky preukázali u celej rade rastlín. Afrodiziaka sa stávajú čím ďalej populárnejšie, nakoľko mnoho ľudí trápi sexuálne problémy a práve tieto prípravky im ich pomáhajú vyriešiť. Afrodiziaka výrazne pozitívne ovplyvnia váš sexuálny život. Vyvedú vás zo všedného stereotypu, odprostia vás od problémov v bežnom živote a umožnia vám sa sústrediť i na sex, ktorý je vo vzťahu veľmi dôležitý. A keď máte pocit, že nevadí, pokiaľ svoj milostný vzťah zanedbáváte, môže sa časom stať, že na to doplatíte.


ÚČINKY AFRODIZIAK

Látky s afrodiziakálnymi účinkami pôsobia väčšinou len krátkodobo a doporučuje sa teda ich užívanie niekoľko minút pred sexom. Stimulujú tvorbu hormónu serotinu, prispievajú k uvolneniu a umožnia vám dať svojím sexuálnym túžbám voľný priechod. Zloženie však závisí až na konkrétnom afrodiziaku.


Jednou z významných afrodiziakálnych látok je aminokyselina L-arginin. Je obsiahnutá napríklad vo výživovom doplnku SexUP Aphrodisiac, ktorý sa podáva v tekutej forme pred samotným sexom. Látky v ňom obsiahnuté podporujú psychickú pohodu a sexuálne zdravie, vy sa tak ľahšie uvoľníte a precítíte veškeré podnety. L-arginin je obsiahnutý tiež v prípravku pre ženy Femm Passion libido caps.


INTíMNe SPREJE A GéLY

Príjemnú sexuálnu atmosféru vo vaší posteli iste navodí tiež špeciálne intímne spreje a lubrikačné gély. Samotné spreje sú zaujímavou alternatívou ku gélom. Ich použitie je diskrétnejšie, sú na vodnej báze, nespôsobujú žiadne podráždenia ani škvrny. Stačí ich aplikovať dve minúty pred sexuálnou aktivitou. Lubrikačné gély sa využívajú pred sexom i behom neho. Z afrodiziakálnych látok obsahujú napríklad výťažok z vilínu, ktorý má kladný vplyv na vyššie vzrušenie a spevňujúci efekt. Nachádza sa napríklad v intímnych sprejoch a lubrikačných gélech LovelyLovers TightUP.